Macramé se symbolikou

Macramé s vysokovibračními záměry. Pro pohlazení krásou i hlubší přesah přímo pro tebe... ✩✩✩

Foto: Šárka Hasara

Nejčastěji tvořím na přání, originální designy se zakódovanou symbolikou toho, co si u mě která bytost přeje vytvořit a často celek propojuji s krystaly.

Začaly chodit témata jako 5 elementů, často andělé, hojnost, podpora a ochrana partnerských vztahů a mnohé další. Vybírám zadání, které pro mě bylo jedno z nejintenzivnějších, kdy posvátnost záměru prostoupila mě i andělskou zadavatelku a já za to nesmírně děkuji. Předání bylo provázeno silnou vděčností a láskou. Tím, co jsme v průběhu tvorby obě cítily a co nás přesahuje...

✩✩✩

Přála bych si andělská křídla...jako dva andělé proti sobě ve středu propojení spirálou a nad jejich hlavami uprostřed krystal. Nazvala bych to Posvátnou svatbou. Symbolicky představující splynutí v posvátné sexualitě, vysokovibračního muže a ženy, vynášející skrz propojenou kundalini vzhůru ten největší poklad...v podobě krystalu " Jitka Kirtáia Džaia

A dodatečné poděkování:

Ach... Děkuji z celého srdce za Tvou nádhernou tvorbu. Cítím se být požehnaná. Děkuji, že skze Tebe proudí Božství v tento posvátný okamžik právě ke mně. Je to pro mě větší, než si dokážeš představit. Děkuji, děkuji, děkuji. S láskou v srdci Džaia"

✩✩✩

Andělé... Ke každému se váže jiný příběh, některý je tvořený intuitivně, jiný je z zhmotněním vize Anděla Lůna.

✩✩✩


Posvátné vědomí Lůna.

Původně tvořeno pro průvodkyni otevíráním vědomí Lůna Suzy Nanna, pak přišel i druhý design s kruhovou mandalou. Symbolika, organika, síla i něha.

✩✩✩

Pět elementů.

Zakomponování květu života.

Tvar srdce pro synka.

První vlaštovka propojení tvaru Lůna a Anděla.

✩✩✩

Rituální macramé s medicínskou větví bobinsanita, kterou si na macramé Veronika Motalová, přivezla z pralesa - Tvůrkyně Posvátné cesty šamanky si přála obsáhnout posvátnou trojici, bezpodmínečná lásku, něhu, přijetí, a nové, čisté energie.

✩✩✩

Závěsy na květináče - čistá krása pro kytičky v interiéru...

✩✩✩

Pásky z macramé - stejně jako ostatní macramé z příjemné bio bavlny, podtrhující detail celého outfitu :)

V jednoduchosti nebo naopak bohatě vyplétané, jednobarevné, jako třeba pastelově růžový pro dulu a průvodkyni žen Ingrid Šimkovou i pestré, s esencí indiánské energie pro šamanku, průvodkyni rituály a potními chýšemi, Jitku Mandalam.