Pohyb

Rozproudi energii chrámu své Duše v tanci na vlnách krásných tónů a spoj se se svou vlastní esencí...

✩✩✩

Pohyb a tanec je přirozenou součástí mého plynutí životem už od dětských krůčků. Darem naší ženské rodové linie je taneční pedagogika a já osobně vnímám velkou radost v prožívání sebe sama skrz propojení s hudbou, kterou se nechávám prostoupit, stávám se jí a ona mnou. Plynutí v pohybu je nádherným nástrojem na bytí v tom nejintenzivnějším Tady a teď.

✩✩✩

Při svých workshopech na cestě k srdci skrze a warm upech u ecstatic dance vycházím jak z tanečních, rytmických technik, z praxe o čakrách z jógové moudrosti, tak z energetického proudění a jemnohmotné komunikace, které přes tělo prožívám velmi intenzivně.

Pohybové prvky ráda propojuji i s hlasem a rytmickým vytleskáváním, kdy ze svého těla přirozeně tvoříme nástroj, koncentrujeme se plně na přítomnost a užíváme si vlastní zvukové tvoření ve skupině ve velké radosti a hravosti.

✩✩✩

Ráda šiju téma na míru toho, co cítím, že je aktuálně potřeba předat. Ať už je to samotný warm up před dvouhodinovým vědomým tancem nebo součást workshopu s konkrétním záměrem, samostatně nebo v rámci víkendového retreatu.

Reference:

Úžasná průvodkyně Aestra dokáže díky svým neobyčejným darům skrze svůj přirozený pohyb, hlas a vášeň otevřít vaše Srdce a Mysl, naladit vaše Tělo na jeho spontánnost a hravost. Vaše Duse bude tančit jako nikdy dřív, zažijete necekané a probudíte v sobe to nejcennější - vaší přirozenost."

Magdaléna Bachová

„Jak jsi ke mně přišla a začala se mnou tančit, probudilo to ve mně něco, po čem jsem dlouho toužila a nedokázala jsem se do toho uvolnit. Tak moc jsem si přála užít si sebe samu svobodně v tanci, ale nešlo to. Teď jsem to pocítila, konečně jsem to mohla prožít a jsem za to nesmírně vděčná. Moc ti za to děkuji"

Jedna báječná žena z Ecstatic dance, kde jsem provázela pohybem, a zpěvem společně s DJem Sanjay Soul