Workshopy

Otevři dvířka do krajiny svého srdce...

Ráda kreativně tvořím a kombinuju nejrůznější procesy s nacítěním se na aktuální téma, které je přítomné v kolektivním poli. Vždy s daným záměrem k tomu, co je potřeba a reaguji v průběhu procesu na danou skupinu. Jsem šťastná, když vidím zářit oči a duše ostatních, a vnímám, že se s božskou podporou děje přesně to, co má.


Kakaové ceremonie a rituály

Otevírání hlasu

✩ Sound healing s nástroji

✩ Warm upy na ecstatic dance

Ženské kruhy


✩ Cesta do krajiny srdce

K Cestě vkládám popisek, protože s jejími obměnami teď tvořím nejčastěji:

Tam uvnitř, v chrámu Tvojí Duše, ve Tvém srdci... Tam je schovaná Tvoje vnitřní pravda, Tvoje autenticita, radost a realita, kterou můžeš žít, když si to dovolíš.

Čeká tě posvátný a bezpečný prostor, kam budeš moci skrze práci s energetickými centry svého těla v tanci a pohybu, ve svobodě, volnosti, radosti vplout, pustit, zpřítomnit se a uvnitřnit se. Budeme integrovat afirmace světelné podpory a necháme rozeznít hlas své Duše, poplyneme na vlastních vibracích a rezonancích, které nám poskytuje ten nejúčinnější muzikoterapeutický nástroj - náš hlas

Budu vás provázet kouzelnou vybranou hudbou i vlastním hlasem, nástroji (shruti box, hand pan, šamanský buben atd.), andělskými i šamanskými polohami, které jsou součástí mého poslání tady na Zemi. Toho, co vibrace jména Duše AESTRA nese.

Vše se záměrem jít se zdrojovou podporou blíž k Sobě Sama, ke svému srdci, k chrámu své Duše a žít plně to, pro co si naše duše na Zemi přišla.

Cestu do krajiny srdce dělám buď sama nebo ve spolutvoření s Richardem Vítem, který ceremonii doplňuje ještě o esenci svého mužského principu, velmi silný, aktivovaný oltář krystalů s medicínským kruhem, bubny a digeridoo, které tomu dává přesah nádherné zemitosti a většího propojení s esencí Matky Země.

Často je "Cesta" i včetně kakaové ceremonie, která celý proces ještě umocňuje.Kakaovoá ceremonie a warm up na ecstatic dance - afterparty Healing festivalu na lodi Bam Bu Dah v Praze, 9/2021.

Reference:

Vkládám reference z audionahrávky z naší společné Cestě do krajiny srdce z ledna 2022:


„Nádherné! Pro mě to byla taková skládanka, která se spojila v obrovský, mocný celek. Aktivující pro všechny z nás. Mám radost za hudbu, za tóny, za hlas, za harmonii... Jsem hodně dojatá. Mocné..."

Soňa

„Je mi strašně krásně... Je tady (ukazuje na srdce) strašně moc energie. Takový prostor. Já jsem vůbec nevěděla, že tady mám nějaký prostor! Vlastně mi to ukázalo, že se může zvětšit."

Verča

„Cítím velký klid, vyrovnanost a po dlouhé době i Přítomnost."

Luci

„Jste tak nádherně sladění! Tvoříte spolu krásnou energii.

Mělo to tu divokost, kterou jsem od tebe, Luci, čekal, ale zároveň jsem teď tak vyzenovanej! Wow. Třeba písnička o té Zemi (Ríšova autorská), fuuuf... To jsem jenom..."Byl"... Krásný."

Petr

„Děkuju za spoustu těch alikvót, nástrojů,... To jsem dlouho nezažila."

Zdeňka

„Cítím to hrozně intenzivně tady na hrudi. Jakože srdce mi k mému záměru říká, že jdu správným směrem. Je to úplně nový pocit musím si na to zvyknout."

Adél

Garden ecstatic dance with shamanic vocals, DJ Sanjay Soul and Lucie Aestra 5/2022. Praha, Stromovous.

Koncert s Ganésham, Healing Festival 2021.