Vědomá jóga

Foto: Silvila Fotila

Miluju jógu, pohybovou péči o chrám naší Duše - o naše tělo

✩✩✩

Certifikát lektorky jógy z roku 2017 byl odrazovým můstkem na cestě blíž sobě sama, ze kterého se pak vše organicky začalo doplňovat a rozšiřovat samo.

Cítím se nádherně, když vím, že tělu dopřávám přesně to, co potřebuje a dělá mi radost tím stejným provázet ostatní. Nabídnout cestu naladění se na záměr s podporou Matky Země i Světla, posílení i protažení, příjemného plynutí s vědomým energetickým přesahem během lekce závěrečnou meditací, ve které nechávám zaznít léčivé vibrace hlasu podpůrných mater i intuitivních andělských rovin. Se zájmem o anatomii, s ukotvením i energetickým přesahem doplněným hudební složkou. To je jóga, která promlouvá skrze mě.

Je dar pozorovat a vnímat energii, která se při tom tvoří a to hmatatelné blaho, kterým lidi po vědomé praxi září...

Reference:

Pro mě to byla "Šamanská" jóga. Lucku jsem měla možnost na společném víkendu v ženském kruhu a vedení jógy a v jejím podáním byla pro mě závěrečnou krásnou tečkou celé akce, kdy se posílilo co se měla posílit a uvolnit co se mělo nechat odejít velký vděk, který stále trvá, namaste :)"

Šárka Vyhnálková

Jóga s Aestrou byla pro mě pohlazením hlavně z toho důvodu, že jsem se těšila na její provázení hlasem nebo závěrečnou relaxaci s různými hudebními nástroji. Je to ta nejkrásnější odměna za cvičení."

Barbara Šušková